Nový trend v interiérovom tienení – Plisse žalúzie

Published by admin on

Jeden z moderných spôsobov interiérového tienenia sú plisse žalúzie. Plisse žalúzie Cossimo z našej ponuky elegantne dotvoria vzhľad Vášho domova.

Plisse je skladaná látková žalúzia, ktorá oblečie vaše okná, zútulní interiér a poskytne zatienenie šité na mieru vašej miestnosti. Vybrať si môžete plisované látky s rôznym stupňom priepustnosti svetla, zatemňujúce látky, látky s naparovanou hliníkovou vrstvou, ktorá eliminuje silu tepelného žiarenia, alebo látky s perleťovými nátermi s vysokým stupňom odrazu svetla.

V porovnaní s klasickou interiérovou žalúziou je tento systém ojedinelý tým, že intenzitu tienenia možno nastaviť súčasne stiahnutím alebo vytiahnutím horného alebo dolného profilu, čo umožňuje vytvoriť tieniaci pruh ľubovoľnej výšky. Iste vás očarí aj špeciálne vyhotovenie žalúzií Plisse s dvoma látkami, ktorými si zmeníte interiér podľa svojho momentálneho rozpoloženia. V tradičnom poňatí plnia interiérové žalúzie tieniacu funkciu, v dnešnom poňatí sú navyše moderným doplnkom okien a šperkom vášho interiéru. Žalúzie sa v súčasnosti tiež cenia pre schopnosť usporiť energiu.

Prednosti a výhody žalúzií Plissé

  • elegantný prvok moderného interiéru 
  • široký výber plisovaných materiálov, farieb, vzorov a potlačí 
  • látky s rôznymi stupňami priepustnosti svetla 
  • zatemňujúce látky a reflexné látky
Categories: Trendy

0 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *